Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Кримінал  >  Новина

Ключові фігуранти стрілянини в Мукачеві – Стойка і Каганець – добровільно з’явилися в правоохоронні органи Закарпаття

14.08.2020  /  0 Коментарів

Обом судом відразу ж було обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт, але всього на 2 дні

Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн, учора, в четвер, 13 серпня, в правоохоронні органи Закарпатської області добровільно з’явилися, з адвокатом, два ключові фігуранти резонансної стрілянини в мукачівському спорткомплексі “Антарес”, які переховувалися з 2015 року, – Роман Стойка (“Чесний”) та Руслан Каганець (“Комендант”).

 

Учора ж Р.Стойка написав у Фейсбуку: “Ми з Комендантом (Руслан Каганець) їдемо на наше рідне Закарпаття. Скоріше за все, нас спробують вбити (за наказом Медведчука), але поки земля не почала сипатися на наші гроби, МИ не здамося... Настав час змін для Срібної Землі! До вас, Офіцери Силових Структур: Ми йдемо до дому. Ми йдемо з миром. Ми кров’ю змили гріхи та заслужили на чесний СУД. Слава Нації! Слава «СОНЕЧКУ»! Слава Закарпаттю!”

Попередньо поява Р.Стойки і Р.Каганця була анонсована на 18 серпня, в рамках планованої протестної акції під прокуратурою Закарпатської області. Так чи інакше, дату було обрано не випадково, оскільки у неділю, 16 серпня, закінчується строк досудового розслідування в рамках кримінального провадження по згаданих подіях в Мукачеві, а органами досудового розслідування не було подано клопотання про його продовження.

Про це, зокрема, йдеться в офіційному повідомленні Ужгородського міськрайонного суду з цього приводу:
“Слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду було обрано запобіжні заходи для осіб, які підозрюються у вчинені кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, що йдеться про подію, яка мала місце у липні 2015 року в місті Мукачево за участі представників  «Правого Сектору».

Відтак, за результатами розгляду клопотання слідчим суддею було обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком до 16 серпня 2020 року, у зв’язку з тим, що органами досудового розслідування не було подано клопотання про продовження строку досудового розслідування, в рамках даного кримінального провадження, який закінчується у неділю 16 серпня 2020 року.

Також, варто зазначити, що строк дії ухвали про застосування запобіжного заходу встановлюється в межах строку досудового розслідування”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Затримали чоловіка, який організував переправлення через українсько-угорський кордон громадянина Росії

Read More →