Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Кримінал  >  Новина

Автозапчастини на 10 мільйонів: на Закарпатті інтернет-магазин підозрюють у махінаціях

04.11.2019  /  0 Коментарів

Процесуальні прокурори та співробітники Головного управління ДФС в Закарпатській області викрили схему ухилення від сплати податків та митних платежів.


Великі партії товарів провозились через пункти пропуску Закарпатської митниці ДФС, попередньо подрібнені на такі, що не підлягають декларуванню та провозяться без сплати необхідних мит.

У подальшому ці запчастини акумулювались на складських приміщеннях та централізовано реалізувались по всій території України. Робили це через діючу торгову точку та інтернет-магазин без відображення у офіційній податковій звітності підприємства.

Під час обшуків вилучили велику кількість нових автозапчастин відомих торгових марок. Орієнтовна вартість вилучених товарів складає близько 10 мільйонів гривень.

Крім того, вилучено документи чорнової бухгалтерії, які свідчать про продаж товарів поза обліком, первинні фінансово-господарські документи та готівкові кошти у сумі 24 740 Євро, 8 392 дол США та 4 240 гривень.


Наразі слідство триває, встановлюється розмір заподіяних державі збитків, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

У Києві та Закарпатті СБУ затримала організатора і учасників нелегального переправлення іноземців до ЄС

Read More →