Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Економіка  >  Новина

Більше ніж 300 тис закарпатців отримають повідомлення про сплату земельного податку

07.06.2019  /  0 Коментарів

В Головному управлінні ДФС у Закарпатській області інформують, що наразі триває робота щодо обчислення громадянам – власникам землі та землекористувачам земельного податку.

В цьому році податкові повідомлення – рішення про сплату податку будуть направлені понад 300 тис. громадянам.

Відповідно до ст.286 ПКУ податкові повідомлення – рішення з нарахованою сумою земельного податку направляються (вручаються) громадянам до 1 липня.

Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Нагадуємо, що у разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником – починаючи з місяця, в якому у нього виникло право власності. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення – рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Фахівці фіскальної служби області звертається до власників земельних ділянок з проханням сплатити податок своєчасно і в повному обсязі!

Варто взяти до уваги, що платники земельного податку мають право звернутися з письмовою заявою до органу фіскальної служби за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо:

– розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності (користуванні);
– права на користування пільгою зі сплати податку;
– розміру ставки податку;
– нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними фіскальної служби та даними, підтвердженими на підставі оригіналів відповідних документів на право власності, користування пільгою, проводиться перерахунок суми податку і надсилається (вручається) нове податкове повідомлення – рішення.

ДФС у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Органи місцевого самоврядування можуть отримати повноваження контролю за використанням та охороною землі

Read More →