Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Закарпатське РВ АМУ провело онлайн-практикум із застосування законодавства для новостворених територіальних громад краю

10.11.2020  /  0 Коментарів

10 листопада 2020 року в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України провело вже третій онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: “Нормативно-правове регулювання створення та організації діяльності територіальної громади: набуття повноважень депутатів ради та голови. Реорганізація сільських рад, які увійшли до територіальної громади”.

Онлайн-захід розпочав виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша, привітавши учасників практикуму – представників територіальних громад Закарпаття. Також у першій частині розповів про перші кроки, які необхідно здійснити новоствореним громадам, а саме: проведення першої сесії новообраної місцевої ради, обрання секретаря ради та виконкому, формування старостинських округів та призначення старост, процедуру реорганізації сільських рад.

У другій частині практикуму консультантка з бюджетних питань Закарпатського РВ АМУ Юлія Траньович розповіла про специфіку формування бюджету новостворених громад, джерела надходження до місцевих бюджетів територіальних громад, особливості бюджетування у листопаді-грудні цього року і з січня наступного, а також процедуру формування фінансового підрозділу місцевої ради.

Переглянути відеозапис практикуму можна за посиланням: https://www.facebook.com/zrv.amu/videos/352790049154575

Нагадаємо, що через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

VIIІ Форум місцевого самоврядування відбудеться 10-11 червня

Read More →