Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Світ  >  Новина

Сійярто: Угорщина занепокоєна “воєнним станом” на Україні і готова приймати угорців із Закарпаття

27.11.2018  /  0 Коментарів

Міністр закордонних справ Петер Сійярто, виступаючи у Бонні, назвав “оголошення про воєнний стан у сусідній країні” дуже “поганою новиною”. У той самий час він жодним словом не обмовився щодо прямої агресії з боку Росії.

Сійярто зазначив, що угорський уряд знаходиться в “на постійному зв’язку” з партією угорців України KMKSZ щодо останніх подій в Україні. А саме введення воєнного стану.

За його словами Угорщина зацікавлена у тому, щоб “у країнах, де живе багато угорців” переважав мир. І додав, що безпека 150 тисяч угорців в Україні є “надзвичайно важливою”. Сійярто сподівається, що ситуація в Україні нормалізується вже найближчим часом.

Нагадаємо, що після Революції Гідності та cтрілянини у Мукачеві у 2015 році Угорщина планувала розташувати тимчасові табори для біженців з України поблизу своїх кордонів та приймати угорців із Закарпаття.

“Якщо угорці змушені будуть втікати – ми готові допомогти та прийняти кожного з них; такий план угорського уряду, який готовий до гіршого розвитку подій”, – зазначив тоді глава Кабінету прем’єр-міністра Угорщини Янош Лазар.

Джерело: Mukachevo.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Підтримаємо закарпатських ЛІДЕРІВ!

You might also like...

Міжнародна науково-практична конференція в УжНУ (ФОТО)

Read More →