Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Світ  >  Новина

Мешканці села Ділове вийшли з протестом проти встановлення паркану на кордоні з Румунією

03.04.2019  /  0 Коментарів

Загалом, у планах прикордонників встановити 600 метрів подвійного паркану на проблемній ділянці в межах селища Ділове.

Як розповіли Mukachevo.net у Мукачівському прикордонному загоні, забезпечення надійної охорони кордону на Українсько-Румунській ділянці, тобто встановлення подвійного паркану продовжаться.

Цього тижня у планах встановити 300 метрів з 600 запланованих. Наразі прикордонники вже забетонували стовпчики, на які кріпитиметься паркан.

Нагадаємо, вчора, місцеві мешканці села Ділове вийшли з протестом проти встановлення паркану. Люди жаліються, що у них не буде доступу до річки, а прикордонники зазначають, що серед протестуючих є ті, хто був помічений у незаконній діяльності, тобто контрабанді.

“Тих, хто вчора не давав прикордонникам встановлювати інженерні споруди, було багато тих, хто займається цією незаконною діяльністю на кордоні: тягає цигарки до Румунії. Ці люди неодноразово потрапляли в поле зору прикордонників”, – розповів в ефірі “112 Україна” Олег Слободян, помічник голови ДПСУ.

Також, як повідомили прикордонники, сьогодні об 11:00 годині у Рахівській районній раді повинно бути засідання за участі правоохоронців, керівництва Мукачівського прикордонного загону та села Ділове, на якому пояснять законність та потребу встановлення паркану на цій ділянці кордону.

Джерело: Mukachevo.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

До Будапешта дісталась африканська чума: на кордоні можуть посилити перевірки

Read More →