Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Вхід до віднайденого підвалу засипали, будівництво здійснює фірма компаньйона Андріївих (ДОКУМЕНТ) (ФОТО)

02.07.2019  /  0 Коментарів

Роботи на місці віднайдення унікальної історичної пам’ятки здійснює фірма бізнес-партнера братів Андріївих

 

Вхід до віднайденого в обласному центрі Закарпаття під час підготовчих будівельних робіт старовинного підвалу засипали.
Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив народний депутат Роберт Горват.

“На першому фото видно вхід у виявлений на Поштовій площі підвал. Фото зроблено 2 години тому, під час нашої… розмови із головним архітектором міста Олегом Боршовським, який запевнив, що роботи будуть припинені і на майданчик пустять археологів. На другому фото, зробленому журналістом Віталієм Глаголою, вже засипаний і завалений бетонною балкою вхід.

Після наших відвідин, на будівництві побував міський голова Богдан Андріїв і рішення, як бачите, змінилося. І висновок в цій ситуації можна зробити лише один, для цього клану не існує нічиєї думки. Є лише особиста вигода, і лише нею вони керуються, приймаючи рішення. Вивчаємо документацію і шукаємо можливості зупинити це свавілля”, – констатував Р.Горват.

Як з’ясувало, користуючись відкритими джерелами в інтернеті, Закарпаття онлайн, вказані дії здійснила фірма бізнес-партнера міського голови Ужгорода Богдана Андріїва та його брата Андрія Андріїва – колишнього генерального директора ПАТ “Закарпаттяобленерго” і екснардепа від Партії регіонів Василя Ковача.

Як повідомляє опублікований Ужгородською міськрадою документ, будівництво на місці, де знайдено унікальний підвал, здійнює ТОВ “УК ІНВЕСТМЕНТ”.

Відповідно до інформації Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками вказаного підприємства є син В. Ковача Сергій Ковач і Дмитро Пеца.

Родина Ковачів є прямими бізнес-партнерами братів Андріївих в контексті діяльностігрупи енергетичних компаній РЕНЕР.

Тобто, відповідальність щодо збереження унікальної історичної пам’ятки повністю лежить на міській владі Ужгорода, що її уособлює Б. Андріїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Лютуючий “пастор”: афери та зловживання мукачівського благодійника Сергія Саміляка (ВІДЕО)

Read More →