Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

В Ужгороді відбудеться перше засідання Консультативної ради міських, селищних та сільських голів при Закарпатській ОДА

12.08.2020  /  0 Коментарів

13 серпня 2020 року о 10:00 год. у сесійній залі Закарпатської обласної ради відбудеться перше засідання Консультативної ради міських голів (міст обласного значення) та сільських, селищних міських голів (об’єднаних територіальних громад) при Закарпатській ОДА.

Засідання пройде під керівництвом голови Консультативної ради, голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, який розповість про діяльність Закарпатської ОДА у виробленні узгоджених місцевими радами і громадами пропозицій на завершальних етапах розробки Перспективного плану територій спроможних громад та формування укрупнених районів області.

З аналітичною доповіддю щодо проблем у забезпеченні життєдіяльності і розвитку міст обласного значення та сільських, селищних і міських об’єднаних територіальних громад у 1-му півріччі 2020 року з урахуванням викликів, спричинених пандемією коронавірусу COVID-19, виступить виконавчий директор та керівник Офісу реформ Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша.

Також з інформацією й викладом проблемних питань, зверненнями та пропозиціями до структур ОДА виступатимуть інші члени Консультативної ради – міські, селищні та сільські голови (ОТГ) Закарпаття.

Нагадаємо, що Консультативна рада утворена розпорядженням голови Закарпатської ОДА за ініціативи Закарпатського РВ АМУ. Ідея утворення Консультативної ради при Закарпатській ОДА обговорювалась, а пропозиція підтримана ще 11 лютого 2020 року на Загальних зборах Закарпатського РВ  АМУ. Не виключено, що Консультативна рада на Закарпатті стане першим прикладом в Україні ефективної платформи діалогу державної виконавчої влади в регіоні та органів місцевого самоврядування нового типу – об’єднаних територіальних громад – задля досягнення головної мети децентралізаційної реформи – покращення якості і рівня життя в громадах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Затримали чоловіка, який організував переправлення через українсько-угорський кордон громадянина Росії

Read More →