Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

В Ужгороді провели черговий онлайн-практикум для органів місцевого самоврядування

28.09.2020  /  0 Коментарів

24 вересня 2020 року в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України провело вже другий онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Розширення повноважень у сфері управління комунальними ресурсами органів місцевого самоврядування (земля, майно)».

Традиційно онлайн-практикум розпочав виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша, який розповів про програму практикуму   та представив модераторку заходу, начальницю управління майном Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, Тетяну Полтавцеву.

У своїй доповіді пані Полтавцева торкнулась таких важливих для органів місцевого самоврядування питань, як зміни у порядку державної реєстрації угод при переході прав на нерухоме майно, доповнення повноважень органів місцевого самоврядування щодо контролю за сплатою орендної плати.


Також учасники практикуму змогли дізнатися про державну підтримку для розроблення містобудівної документації та ознайомитися із змінами в Земельному Кодексі України про авансовий розмір і розстрочення платежу.

Переглянути відеозапис практикуму можна за посиланням: https://www.facebook.com/zrv.amu/videos/1775632319281248

Нагадаємо, що через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

З чим стартуватимуть 64 територіальні громади Закарпаття: бюджетна аналітика

Read More →