Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

В справі щодо будівництва міні-ГЕС на Шопурці на Рахівщині оголошено перерву

01.07.2019  /  0 Коментарів

Окружний суд в Ужгороді розглядає резонансну справу щодо спорудження скандальних 7-и мініГЕС у Великому Бичкові на закарпатській Рахівщині, проти яких консолідовано виступила громада, громадськість і природоохоронна спільнота.

27 червня, у Закарпатському окружному адміністративному суді під головуванням Ярослави Калинич відбувся розгляд «гесівської» справи №260/219/19 за позовом представника забудовника до Великобичківської селищної ради про визнання дій протиправними та скасування рішення загальних зборів селища Великий Бичків щодо будівництва мініГЕС на річці Шопурка.
В зв’язку із витребовуванням судом доказів, які не зміг надати представник забудовника, оголошено перерву до 15 липня о 11:00

Нагадаємо, що громада Великого Бичкова, що на Рахівщині, наукова спільнота та спортивні рибалки, екологи та громадські правозахисники Закарпаття  виступають категорично проти даного екологічно-небезпечного гідробудівництва і сподіваються, що суд захистить річку #Шопурка від горе-інвесторів та їхні екологічні права на безпечне довкілля.

Ігор Мандзюк, юрист одного із забудовників, який запланував будівництво на Шопурці п’ять із семи міні-гідроелектростанцій, просить суд скасувати рішення загальних зборів селища Великий Бичків від 26 січня 2019 року, на яких громада селища проголосувала проти побудов мініГЕС на річці Шопурка (600 людей висловилося “проти” спорудження МГЕС і лише 1 – “за”).

На 13-ти кілометрах цієї гірської притоки Тиси так звані “інвестори” збираються побудувати казкад з 9 МГЕС – 7 у Великому Бичкові й 2 – в Кобилецькій Поляні.

Фото/відео:

https://www.facebook.com/vitaliy.mcgregor.5/posts/160469768331864

Громадський правник:Віталій Грегор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Лютуючий “пастор”: афери та зловживання мукачівського благодійника Сергія Саміляка (ВІДЕО)

Read More →