Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

В офісі Закарпатського РВ АМУ говорили про економічний розвиток громад краю

29.01.2021  /  0 Коментарів

Відбулась робоча зустріч консультантів Закарпатського РВ АМУ з представниками Департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської  ОДА.

Нещодавно в офісі Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України відбулась робоча зустріч консультантів РВ АМУ із представниками Департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської  ОДА, а саме директором департаменту Андрієм Давидовим, начальницею відділу прогнозування регіонального розвитку Маріанною Біган та головним спеціалістом відділу Наталією Микольченко. Мета зустрічі: розширити ефективну комунікацію та співпрацю, яка сприятиме розвитку територіальних громад області.

Виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша підкреслив  важливість такої співпраці після завершення першого етапу децентралізаційної реформи. Адже наразі новостворені тергромади по-особливому потребують експертної та фінансової підтримки для забезпечення економічного і соціального розвитку, а також реалізації ініціатив, проєктів, залучення коштів для розвитку громад. «Мета реформних змін одна – підвищення рівня якості життя кожного мешканця територіальної громади Закарпаття» – наголосив Олег Лукша.

У свою чергу директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської  ОДА Андрій Давидов запевнив у підтримці різних форм та методів співпраці між департаментом та Закарпатським РВ АМУ по напрямку місцевого економічного розвитку територіальних громад Закарпатської області. Окрім цього, очільник відомства розповів про особливості реалізації Стратегії розвитку Закарпатської області у 2021 році: проєкти Плану заходів реалізації Регіональної стратегії – 2027 здебільшого здійснюються саме за участі та на територіях громад.

Насамкінець сторони домовились в подальшому поглиблювати комунікацію та співробітництво у зв’язку не тільки з актуальністю подібної ініціативи, але і її прогнозованим позитивним впливом на досягнення мети як по напрямку системної реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади (реформа децентралізації), так і по напрямку нової державної політики підтримки регіонального розвитку в Україні. Синергетичний ефект від взаємопов’язаного впровадження обох реформ також гарантований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Податковий борг перед місцевими бюджетами Закарпатської області за 2020 рік зріс на 14%

Read More →