Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Уряд виділив ще 37 млн грн для ліквідації наслідків негоди у Закарпатській області

22.10.2020  /  0 Коментарів

21 жовтня Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження “Про виділення коштів із резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 р. на території Закарпатської області”. 37 млн грн насамперед будуть спрямовані на відновлення інфраструктури постраждалого регіону. 

«Кошти будуть спрямовані на відновлення мостів і мостових переходів, доріг місцевого значення, а також на заходи з берегоукріплення річок, де відбулось руйнування відповідної прибережної смуги», — зазначив під час засідання Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Асоціація міст України підтримує таке рішення Уряду, але звертає увагу на необхідність подальшого розподілу коштів для забезпечення у повному обсязі відновлення зруйнованого житла людей, інфраструктури громад, доріг тощо – це 1,4 млрд грн або 71% коштів резервного фонду на такі цілі для Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької​ областей.

Нагадаємо, Асоціація міст України звернулася до керівників держави щодо виділення додаткових 10 млрд грн на подолання наслідків негоди в Україні. Також Асоціація звернулась до Комітету з питань бюджету з проханням прийняти рішення рекомендувати Парламенту прийняти проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”» № 3776 від 02.07.2020 в першому читанні та в цілому, який Верховна Рада України прийняла 3 липня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На українсько-словацькому круглому столі обговорили проблеми місцевого економічного розвитку

Read More →