Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Україна  >  Новина

Закарпатець, лідер гурту “Без обмежень” прокоментував балотування Вакарчука у народні депутати

17.07.2019  /  0 Коментарів

Лідер гурту “Без обмежень” Сергій Танчинець прокоментував висування Святослава Вакарчука у народні депутати.

Музикант відповів на питання Катерини Осадчої, яка поцікавилась, в тому числі, чи не збирається він так само йти в політику.

– Сергію, ви – лідер гурту “Без обмежень”, рок-зірка. “Океан Ельзи” зараз вже не співає за гроші, а співає безкоштовно по всіх містах України. Напевно, якщо Святослав Вакарчук стане народним депутатом, то звільниться ця ніша. Чи обговорюють це за лаштунками ті музиканти, які не йдуть у політику?

– Безперечно, всі з цього, вибачте, ржуть! Але ж всі розуміють, що святе місце порожнім не буває…

– Продюсер вашого гурту йде до парламенту у списках “Команди Зе”. Чи не пропонували вам також балотуватися чи, можливо, співати?

– Я зараз офіційно зарікаюся: у найближчі три каденції Верховної Ради мене там не буде! Потім, коли я стану старшим за Святослава Івановича, я, можливо, про це подумаю. А зараз – у нас попереду уся Україна, пів Європи і пів світу!

Вже згодом на сторінці у соціальній мережі Фейсбук Сергій Танчинець пояснив свою позицію стосовно висловлювання про реакцію музикантів на похід Святослава Вакарчука в політику.

“Розібравшись в ситуації, зробив один висновок – треба думати що і кому говориш! Цей шматок тексту про “ржуть”, все ж, певно, не змонтовано, а просто вирвано з контексту, тому що такий формат “шоу”. Взявши на себе відповідальність за “не розбірливе” висловлювання, все ж не знімаю відповідальності з редактора за маніпулятивність”, – зазначив рок-музикант у соцмережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Допис медсестри із зарплатнею 2700 гривень вразив українців (ВІДЕО)

Read More →