Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Україна  >  Новина

Уляна Супрун оцінила високі результати трансформації медицини Мукачева

14.06.2019  /  0 Коментарів

В. о. міністра охорони здоров’я оцінила високі результати трансформації медицини Мукачева за останні три роки.

Зокрема, Уляна Супрун зазначає, що сьогодні в Мукачеві запущено та профінансовано програму боротьби з онкологічними захворюваннями, медикаментозного забезпечення пацієнтів із трансплантованими органами та пацієнтів, що отримують замісну ниркову терапію.

Зокрема, мукачівці можуть безоплатно отримати лікування катаракти, ендопротезування суглобів, аорто-коронарне шунтування, протезування клапанів, хіміопрепарати, противірусні препарати при гепатитах. За минулий рік допомогу отримали близько 4 тисяч містян, на це було виділено близько 20 мільйонів гривень.

Також міністерка відзначила Мукачево за запровадження електронної медичної системи та електронної черги, що об’єднала всі рівні медичної допомоги міста — всі відділення, діагностичні кабінети та лабораторії.

Як приклад вдалих реформ, є те що у центрі первинної медико-санітарної допомоги Мукачева зробили ремонти у всіх амбулаторіях сімейної медицини, автоматизували роботу персоналу, вивели з території закладу всі комерційні аптеки та створили “Соціальну аптеку”.

Уляна Супрун впевнена, що досвід Мукачева може надихнути міських голів та депутатів міських рад, лікарів і керівників медичних закладів по всій Україні та стати в нагоді іншим регіонам під час запровадження змін на всіх рівнях медичної допомоги, які розпочнуться вже у 2020 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На запобігання поширенню COVID-19 витрачено 1,965 млрд грн місцевих бюджетів

Read More →