Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Україна  >  Новина

Орендував квартиру у тещі. Після скандалу в ЗМІ перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук повернув гроші державі

06.12.2019  /  0 Коментарів

Головний ідеолог партії «Слуга народу», перший заступник голови Верховної ради Руслан Стефанчук повернув державі 39,6 тисяч гривень компенсації за оренду квартири у своєї тещі.

Про це свідчать дані на сайті Ради, передають Українські Новини.

Після резонансу Руслан Стефанчук повернув апарату парламенту виплачені йому 39,6 тисяч гривень компенсації за оренду житла у матері своєї дружини. Як зазначено у декларації посадовця, у цій же квартирі він проживав разом із родиною і до обрання у парламент.

Коментуючи цей факт, Стефанчук підтвердив, що досі живе в цій квартирі: “Цього року я сплачую орендну плату за це житло. Її орендодавець сплачує податки в порядку, передбаченому законодавством…”. На питання про те, чи сплачує Стефанчук за оренду приміщення своїй тещі, він відповів, що платить “орендодавцю за договором – власнику квартири”. “Право вибрати квартиру для проживання, як і місце проживання – це моє право як орендаря”, – заявив Стефанчук.

Стефанчук значиться серед 120 народних депутатів 9 скликання, хто отримав компенсацію за житло з держбюджету. Цікаво, що раніше в декларації віце-спікера за 2018 рік було вказано “Безкоштовне користування, проживання, місце реєстрації”, і тільки з обранням у парламент він вирішив сплачувати за її оренду за рахунок держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Кабінет міністрів послабив карантин: які заборони скасували

Read More →