Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Журналісти перевірять кому і скільки коштів виділяє Управління соцзахисту Ужгородської міськради

12.03.2019  /  0 Коментарів

Журналісти редакції karpatvisnuk.com.ua вирішили дізнатися список осіб, які отримували бюджетні кошти Ужгорода від Департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.

Нещодавно регіональні ЗМІ облетіли новини про масові зловживання в сусідньому Мукачеві. Як виявилося, начальник управління виділяв бюджетні кошти міста на допомогу особам, які живуть за межами Мукачева, своїм родичам, іноземцям та навіть відомому співаку-мільйонеру Степану Гігі з ужгородською пропискою.

Більше того, як встановили журналісти, керівники УПСЗН Мукачівської міськради виділяли сотні тисяч гривень на лікування хворих на підставі довідки лікарської консультативної комісії Мукачівської ЦРЛ.

Тобто, лікарі державного медичного закладу з безоплатною медициною, встановлювали суми потрібні на лікування того чи іншого хворого, а Управління праці та соцзахисту населення, на підставі цих бумажок, виділяло мільйони гривень  платників податків. Яким чином лікарі вираховували необхідні суми для лікування хворих – наразі невідомо.

На сайті міської ради Ужгорода не оприлюднено інформацію про те, як дані питання вирішують в обласному центрі, та що саме являється підставою для надання фінансових допомог на лікування.

Очевидні ризики полягають у змові лікарів ЛКК та потенційного хворого, адже сотні тисяч та мільйони гривень бюджетних коштів могли виділятися хворим, яких повинні були лікувати безкоштовно, або за значно менші суми. Можлива ситуація з фіктивними хворими, які отримували такі допомоги по “лівим” довідкам з вигаданими діагнозами тощо.

Загалом, по Закарпатській області багато зловживань з виділенням коштів на компенсацію по встановленню газових лічильників, лікування на місцях та закордоном, надання фінансових допомог з нагоди святкування ювілеїв, військовослужбовцям та учасникам АТО, особам, що опинились у складних життєвих умовах тощо.

При цьому, громадяни, які реально потребують допомоги – роками оббивають пороги управлінь соцзахисту.

У зв’язку з цим журналісти нашої редакції звернулися до Ужгородської міської ради з проханням оприлюднити таку інформацію. Запит додаємо нижче:

Одночасно хочеться попередити керівників Департаменту, що за приховування публічної інформації такого характеру, їх колеги з Мукачева вже отримали підозри про вчинення кримінального злочину, тож сподіваємося на об’єктивний розгляд запиту та своєчасну відповідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Новий роман Андрія Любки вийде у вересні

Read More →