Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Завдяки Програмі «Інтегрований розвиток сільських і міських територій» на Закарпатті реалізується 9 проектів

14.03.2019  /  0 Коментарів

У рамках Регіональної стратегії розвитку до 2020 року визначено чотири програми, в рамках яких передбачено реалізацію 49 проектів регіонального розвитку.


За інформацією департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА, який підготував на розгляд депутатів звіт з оцінки результативності реалізації у 2018 році Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року та план заходів із її реалізації у 2018 – 2020 роках, – торік реалізовано 22 проекти.

Так, Програмою «Інтегрований розвиток сільських і міських територій» передбачено реалізацію 9 проектів регіонального розвитку, з яких 5 впроваджувались у 2018 році.

Зокрема, проект «Створення та впровадження системи містобудівного кадастру в області» націлений на приведення містобудівної документації у відповідність до діючого законодавства. Завдяки реалізації проекту проведено закупку програмного забезпечення та сервера, також розроблено геопортал містобудівного кадастру та створено нові робочі місця.

Проект «Створення умов для формування здорового населення та ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної медичної допомоги у сільській місцевості» здійснювався за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів. Відтак, проведено капітальний ремонт приміщення приймального відділення Виноградівської районної лікарні, продовжуються роботи з капітального ремонту поліклінічного відділення Свалявської центральної районної лікарні, тощо.

За результатами реалізації проекту «Сприяння розвитку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості» збільшено кількість місць у постійних дошкільних закладах сільської місцевості за рахунок реконструкції діючих дошкільних навчальних закладів та додаткового відкриття нових груп Також проведено капітальний ремонт ЗОШ І-ІІ ст Т.Ремети площею 125,09 кв м. Станом на початок 2019 року у межах проекту здійснювалась реалізація 8 об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Наступний проект – «Створення умов для розвитку спортивної інфраструктури у сільській місцевості» реалізовувався у 2018 році за рахунок створення мережі фізкультурно-спортивних клубів Федерацією кікбоксингу ІСКА у с. Рокосово та Велятино. Також розширено відділення мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл (філій) у сільській місцевості через створення нової федерації кікбоксингу у м. Хуст та карате WKC у м. Мукачево, проведено 4 заходи щорічних багатоступеневих сільських спортивних ігор.

За результатами реалізації проекту «Фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка субꞌєктів підприємництва» минулоріч надано фінансову допомогу 6 субꞌєктам підприємництва з 10 запланованих.

Прес-служба Закарпатської облради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Підтримаємо закарпатських ЛІДЕРІВ!

You might also like...

На Закарпатті активно розводять фазанів (ВІДЕО)

Read More →