Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Закарпатська митниця звернулась до водіїв, що тимчасово ввезли на період до 60 днів ТЗ

24.04.2020  /  0 Коментарів

До уваги громадян, що тимчасово ввезли на період до 60 днів транспортні засоби особистого користування.

Закарпатська митниця інформує громадян щодо продовження терміну тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування, у зв’язку із продовженням періоду карантину на території України до 11 травня 2020 року.
Багатьом громадянам, які зверталися до Закарпатської митниці Держмитслужби із письмовими заявами про продовження терміну тимчасового ввезення транспортного засобу особистого користування у зв’язку із обставинами непереборної сили (карантину), вже направлено відповіді про продовження до 24 квітня 2020 року (до завершення попередньо встановленого періоду карантину).

Таким чином, у зв’язку з неможливістю виконання зобов’язання про зворотне вивезення транспортних засобів особистого користування, повторно звертатися у митницю громадянам із такими заявами про продовження немає необхідності. Митницею автоматично буде продовжено терміни зворотного вивезення таких транспортних засобів за попередньо поданими заявами до завершення дії обставин непереборної сили (карантину), тобто до 12 травня 2020 року.

Тих громадян, які отримали відмову або громадян, які ще не зверталися у митницю із заявами про продовження термінів тимчасового ввезення транспортних засобів через дію обставин непереборної сили (карантину), або особисті обставини, просимо звертатися до митних органів, в зоні діяльності яких було ввезено транспортні засоби.
Також наголошуємо, що згідно з абзацом четвертим ч. 4 ст. 380 Митного кодексу України, строки, передбачені абзацами першим, другим, третім та п’ятим цієї частини, можуть бути продовжені митними органами з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів.
Як зв’язати із Закарпатською митницею Держмитслужби? Читайте за посиланням https://bit.ly/2yHsY2A

Закарпатська митниця Держмитслужби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Новий роман Андрія Любки вийде у вересні

Read More →