Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Закарпатська митниця: коли і як слід їхати до ЄС

04.07.2019  /  0 Коментарів

Фахівці Закарпатської митниці ДФС інформують громадян та подорожуючих закордон про збільшення пасажиропотоку та транспорту до країн ЄС.

Це зумовлено як збільшенням автобусних рейсів, так і туристичним сезоном, який особливо популярний влітку, під час відпусток.

Зокрема, лише протягом червня 2019 року через митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС в напрямку виїзд з України оформлено 63 166 громадян, 11 291 легкових автомобілів, 1 122 пасажирських автобусів, що мають понад 10 пасажирських місць.

Слід відмітити, що у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецке» відбувається реконструкція, як з української так і на словацькій стороні. На словацькій стороні  на час проведення реконструкції розроблена тимчасова технологічна схема руху: автобуси, з пасажиромісткістю понад 20 місць, проходять оформлення через бокс поглибленого огляду для вантажного транспорту, що в свою чергу потребує більше часу для огляду та оформлення одного автобуса.

У відомстві звертають увагу, що процедура митного огляду, зокрема, великих пасажирських автобусів, потребує дотримання вимог встановлених митним законодавством, що може впливати на розклад прибуття громадян до країн ЄС, які мають квитки на інші види транспорту. Тож, митники радять громадянам правильно планувати свій час для подорожі через митний кордон України, врахувавши проходження митного контролю, а також обирати найбільш вигідний для цього рейс автобусу та митний пункт пропуску. Сплануйте все заздалегідь, і ваша подорож за кордон буде легкою і швидкою, – наголошують на Закарпатській митниці.

 

ДФС у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Коронавірус: МОЗ надало рекомендації щодо проведення ритуальних обрядів в Україні

Read More →