Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Загадкова смерть полісменки з Берегова: після ексгумації тіла відкрилися неочікувані вражаючі факти (ФОТО)

17.07.2019  /  0 Коментарів

Адвокату та батькам померлої дівчини вдалося домогтися ексгумації тіла.

Повторний огляд тіла незалежними експертами дав неочікуваний результат. Про справу загадкової смерті полісмени з Берегова Катерини Карнаухової розповідає адвокат родини Наталія Дубчак

Справа з таємничою смертю Катерини Карнаухової тягнеться досить давно і нещодавно ви змогли добитись ексгумації, перегляду обставин. Що можете розповісти про цю справу?

На той час справа розглядалася у відділі поліції Берегова. Для було мене досить дивно, що залучили дуже малу кількість слідчих, хоча на таку справу могли б залучити весь склад. Протягом місяця роботи жодних першочергових заходів не було проведено. Це стало підставою для того, що ми вимагали спрямування справи для розслідування в область.

Ми проводили певні акції із залученням громадськості, аби нас почули. На сьогодні проведено безліч експертиз, подано безліч адвокатських запитів через те, що попередньою причиною смерті було названо «смерть у зв’язку з хворобою». А це була версія, якої притримувалися протягом року всі правоохоронні органи. Хоча, коли дівчина приходила на службу у поліцію, пройшла повне медичне обстеження, здала всі аналізи, була здоровою, ніколи ні на що не скаржилася. Це нас насторожило. Я розіслала в наукові, в медичні установи по всій Україні запити, аби дізнатися, що то за діагноз, який поставили Катерині, адже мені, як не медику він не був знайомий.

Під час збору різних документів побачила, що не все співпадає і ініціювала проведення гістологічного дослідження (біопсії), а в подальшому просила проведення повторної експертизи, бо на певні питання експерт не міг дати відповідей, йому для дослідження потрібно було тіло. Це нам вдалося зробити. 22 травня 2019 року провели ексгумацію тіла Катерини із відеофіксацією за участю слідчих, батьків та нас.

Зараз проведено огляд тіла, під час якого все стало зрозуміло про дійсну причину смерті молодої дівчини. Нам показали крововиливи, які мали місце, які й стали наслідком смерті. Вони прямо пов’язані з тими тілесними ушкодженнями, які ми побачили після ексгумації. Зараз усі в очікуванні висновків експерта у письмовому вигляді і в подальшому будемо ініціювати притягнення до найжорстокішої міри покарання як винуватця, того, хто це зробив, так і тих експертів, які видали такі висновки.

zakarpatpost.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Отруїлись діти: в Мукачеві сталась НП в дитячому садку

Read More →