Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Юні дослідники Свалявського лісгоспу допомагають лісівникам

04.04.2019  /  0 Коментарів

У рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» в Ганьковицькому лісництві ДП «Свалявський держлісгосп» проведено лісівничо-екологічний захід з членами шкільного лісництва. Юні лісівники навідалися у лісовий розсадик, який розташований на рекреаційному пункті та розвісили виготовлені гніздівлі.

12 затишних шпаківень для птахів, зроблених руками майстрів лісу Ганьковицького лісництва разом із учнями 8 класу Ганьковицької ЗОШ, стануть комфортним середовищем існування для багатьох пернатих гостей. А хлопчики, як справжні чоловіки посадили дерева.
У свою чергу дівчатка (учні 4-8 класу Ганьковицької ЗОШ), які як ніхто краще розуміються на красі разом із помічником лісничого Ганьковицького лісництва Світланою Гога та вчителем Ганьковицької ЗОШ Наталією Пукіш й начальником відділу ЛГ ДП «Свалявське ЛГ Вікторією Легар прикрасили квітами рекреаційний пункт. Всі учасники акції весело та пізнавально провели час.
Начальник відділу ДП «Свалявське ЛГ Вікторія Легар: «Цей день є хорошим приводом, щоб звернути увагу громадськості до вивчення і збереження птахів, а також поширенню наукових знань про них. Немає на Землі такого куточка, де б їх не було. Природно при цьому, що їхній зовнішній вигляд є досить різноманітним і способи життя відрізняються.
Неоціненну користь приносять птахи людині. Тому, в такий хороший і сонячний день вітаємо всіх любителів птахів із Міжнародним днем птахів. Успіхів вам і всім нашим пернатим! З Днем птахів!»
Джерело: Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Закарпатті контрабандисти влаштували провокацію (ВІДЕО)

Read More →