Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Вже зовсім скоро ужгородці зможуть оцінити зручність нових “Електронів”

19.09.2019  /  0 Коментарів

Днями автобусний парк Ужгорода отримає першу партію нових осучаснених автобусів “Електрон”.

У них більш зручні сидіння, встановлено відеоспостереження і поліпшена система обігріву. Про це повідомляється на офіційному сайті підприємства “Електрон”.

“З огляду на досвід експлуатації комунальним підприємством “Ужгородський муніципальний транспорт” в конструкцію автобусів внесено ряд конструктивних змін. Йдучи назустріч побажанням замовника і пасажирів, в салоні встановлені набагато зручніші пасажирські сидіння – вони нового, європейського зразка, розроблені і вироблені на “Електроні””, – зазначають на підприємстві

Крім того, істотно вдосконалена система кліматизації автобусів. Внесено зміни в систему обігріву: тепер салон і кабіна водія опалюється окремо. Конструктори заводу встановили більш потужні вентилятори в салоні, збільшена швидкість їх обертання, змінена система кондиціонування в кабіні водія. Салон автобуса додатково обладнаний фільтрами, які зменшують потрапляння пилу всередину. З цією ж метою встановлені спеціальні щітки дверей, а самі двері мають нову систему приводу для більш плавного відкривання.

Також конструктори допрацювали систем аварійних виходів і встановили додаткове обладнання, зокрема змінили систему відеоспостереження – тепер в автобусі будуть працювати 6 відеокамер, в тому числі і кабіні водія. Технічно допрацьовується і згодом буде додана функція можливості перегляду відео в режимі онлайн.

У нових автобусах “Електрон” внесені і інші технічні зміни.

В цілому місто отримає 10 таких автобусів, довівши парк “Електронів” в Ужгороді до 20 одиниць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Незважаючи на COVID окремі місцеві бюджети Закарпаття суттєво збільшили свої надходження

Read More →