Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Віктора Балогу виключають з партії Єдиний центр?

30.08.2019  /  0 Коментарів

Не виключено, що днями відбудеться засідання Президії Політичної партії “Єдиний центр” на якому в порядок денний буде внесено питання про зняття Віктора Івановича Балоги з посади голови партії з наступним виключенням з її рядів.

Відповідно до п.п. 1, 2 статті 13 Статуту Єдиного центру, діяльність народного депутата України Віктора Балоги, який вступив до депутатської групи “За майбутнє” з числа екс-регіоналів, вважається такою, що завдає шкоди авторитету Єдиному Центру та суперечить його статутним нормам і програмним засадам.

На підставі цього та висновків Центральної контрольно-ревізійної комісії Єдиного центру, Віктора Балогу можуть виключити з числа членів політичної партії ЄЦ.

За інформацією джерел, близьких до керівних органів ЄЦ, засідання Президії ПП Єдиний центр може відбутися вже наступного тижня.

Раніше Президія партії вже ухвалювала аналогічні рішення через вступ її членів до інших фракцій у ВРУ, тому, зважаючи на послідовність політичної постаті Віктора Балоги, мукачівський обранець не повинен бути проти такого рішення.

Нагадаємо, 29 серпня 2019 року розпочала роботу новообрана Верховна Рада України 9 скликання.

У раді створили 5 фракцій та депутатську групу “За майбутнє”, співголовою якої являється екс-регіонал, який очолював групу “Відродження”, Віктор Бондарь.

В ЗМІ групу з екс-регіоналів і суміші “різношерстих” нардепів з сумнівним минулим називають групою впливу олігарха Ігоря Коломойського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Депутат Закарпатської облради розповів про ситуацію в освітній площині на Закарпатті

Read More →