Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Віктор Русин про ситуацію з “євробляхами”: “У ВР безграмотні приймають фількіні грамоти, а не закони”

26.11.2018  /  0 Коментарів

Депутат Закарпатської обласної ради Віктор Русин вважає, що влада прийнятими законами про “євробляхи” забезпечила собі негативний рейтинг.

Про це він написав у соціальній мережі Фейсбук: “В якій державі Європи може бути таке,щоб я приїхав на автомобілі з українськими номерами і дав своєму товаришу німцю,або словаку поїздити на автомобілі,його зупинила поліція і оштрафувала за те,що не він в’їхав на територію ЄС,а я.

Якщо до Вас у гості приїхав відпочити Ваш, родич, друг громадянин ЄС на своєму авто і дав Вам проїхатись без нього по дорогам України, наприклад з Ужгорода до Київа і назад, то Вас поліція буде штрафувати. Такого ідіотізма ще юристпруденція в світі не бачила.

Про які закони ви говорите,якщо у ВР безграмотні принимають фількіні грамоти,а не закони. Митниця ні сьогодні ні завтра не готова втілювати в життя по внесенню застави на ввезення транзитного авто,там не має кому начисляти заставу і як її отримувати,яким чином ця застава повертається людям.

Тим клоунам що бігали за євробляхи лапшу на уха навішали,кричали перемога,потім машину собі палить,бо язик у нього біжить вперед мислі,а тепер попереджає заробітчан,що вони всрались,не їдьте додому бо вас не пустять. Мали сь те все і тимчасовий транзит,і малий і великий круг,Вам було мало,ви великих політиків із себе робите,Павлов вам правду сказав.

Зараз практично на всіх пропусках із ЄС в Україну пробки,митники і поліцейські європейських держав самі в шоці,що громадяни України не можуть повернутись у свою державу. А влада як завжди,лоханула всіх.”

Також обласний обранець пропонує колегам провести позачергову сесію та звернутися до Президента скасувати ухвалені закони щодо “євроблях”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Підтримаємо закарпатських ЛІДЕРІВ!

You might also like...

Прикордонники Закарпаття затримали серба, якого розшукував “Інтерпол” (ФОТО)

Read More →