Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Виїзні акції служби зайнятості – крок на зустріч жителям Мукачева

23.05.2019  /  0 Коментарів

21 травня фахівцями Мукачівського міськрайонного центру зайнятості проведена виїзна акція мобільного центру зайнятості поруч з Мукачівським залізничним вокзалом.

У заході взяли участь представники регіональної філії «Львівської залізниці»: Виробничий підрозділ «Мукачівська дистанція колії Львівської залізниці ПАТ Укрзалізниця», «Мукачівський загін воєнізованої охорони регіональної філії Львівська залізниця», «Мукачівське управління будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд ПАТ «Укрзалізниця»,Виробничий підрозділ «Мукачівська дистанція сигналізації і зв’язку Львівської залізниці»,фахівці Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Мета акції – інформування жителів нашого міста щодо послуг та можливостей служби зайнятості, надання інформації стосовно законодавства, ринку праці регіону, можливостей працевлаштування, професійного навчання за кошти та за направленням служби зайнятості, створення власної справи шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю, отримання ваучерів для осіб старше 45 років. Представники залізниці ознайомили шукачів роботи з актуальними вакансіями, проінформували щодо переваг роботи на залізничному транспорті, можливостей кар’єрного зростання, пільг. Фахівці з надання безоплатної вторинної правової допомоги проінформували шукачів роботи про порядок оформлення субсидій, приватизацію або оформлення права власності, правила прийняття спадщини, на земельну ділянку. Безробітні мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді від фахівців.

Важливим психологічним фактором виїзної акції є відкритість та доступність для шукачів роботи, тому акція була проведена біля залізничного вокзалу, де на даний момент проходить багато жителів та гостей нашого міста. Для них фахівцями центру зайнятості надавались кваліфіковані консультації та поінформовано з питань, які найбільше турбували людей.

Виїзними акціями, звичайно, всіх проблем не вирішити, але служба зайнятості йде назустріч людям, надає адресні послуги, забезпечує інформацією, допомагає тим, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Проаналізувавши роботу мобільного центру, ми пересвідчилися в тому, що вона є потрібною, шукачів роботи цікавить, дає можливість отримати достовірну та кваліфіковану інформацію, аби реалізувати себе в професійному плані.

Ми запрошуємо всіх шукачів роботи, зацікавлених роботодавців до співпраці. Служба зайнятості завжди готова вам допомогти!

Джерело: Закарпатський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

За минулі вихідні поліцейські зафіксували понад двадцять порушень карантинних вимог

Read More →