Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

В ужгородському реабілітаційному центрі Дорога життя побували нацгвардійці

04.06.2019  /  0 Коментарів

В Ужгороді гвардійці 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України традиційно на початку літа навідуються до своїх підопічних, вихованців реабілітаційних центрів. В гості до діток військові ходять регулярно, то казки читати, то зі святами вітати. На думку військовослужбовців, така опіка важлива не тільки для дітей, а й дорослих, аби пам’ятали, заради кого вони щоденно несіть свою службу.

«В реабілітаційному центрі Дорога життя ми постійні гості, – розповідає заступник командира 3 батальйону з Ужгорода майор Йосип Бак. – Вони знаходяться неподалік нашого підрозділу, тому звертаються по допомогу до нас. Іноді буває й таке, що немає кому меблі допомогти переставити – ми ніколи не відмовляємо. Іноді приносимо канцелярію та солодощі, але не це цінують діти найбільше. Вони люблять просто увагу, похвалитись успіхами у творчості чи хендмейді».

У центрі постійно проходять навчання діти різного віку. Люди в формі для них – символ стабільності та поваги. Тому вперше гвардійці прийшли не з подарунками, а з історіями про гвардію. Взяли з собою обмундирування та показали дітям, як ним користуватись. Але найбільше діти хотіли мати власні фото в броньованому жилеті чи касці.

«Вони дуже цікаві і допитливі, – розповідає офіцер. – Мені здається, що наші візити до реабілітаційного центру – це теж свого роду реабілітація і для них, і для нас. Але, мабуть, найбільше я ціную в цьому всьому – можливість допомогти дітям, підтримати їх. Але вони мене вчать найбільшому – любити світ таким, який він є насправді».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

В Ужгороді провели черговий онлайн-практикум для органів місцевого самоврядування

Read More →