Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

В Ужгороді обговорили антикорупційний фільм закарпатця VERDICT 19

15.04.2019  /  0 Коментарів

Закарпатці вперше в Ужгороді переглянули нову стрічку земляка, вченого-юриста та кінематографіста В’ячеслава Бігуна «Verdict 19».

Дискусійний аван-показ ініціював юридичний факультет УжНУ, прийнявши його під час Закарпатських правових читань 12 квітня у великій залі Вченої ради на площі Народній. Глядачі, – звичайні ужгородці, викладачі, студенти УжНУ, а також учасники правових читань з інших провідних юридичних навчальних закладів, – переглянули та жваво обговорили побачене на великому екрані.

Фільм постає як персональна, неофіційна історія створення Вищого антикорупційного суду, екранізована як драма першого кандидата – відомого правознавця, який повертається до України, аби випробувати себе і систему участю в конкурсі. Глядачі визнали правдивість і актуальність фільму, адже деякі з них або їхні колеги були учасниками конкурсів, оцінювання в яких систематично непрозоро проводила Вища кваліфікаційна комісія суддів. Ключовими в дискусії були питання, як в майбутньому не допустити подібних маніпуляцій та відродити довіру до конкурсів. Організатори і глядачі заслужили подяку за відкритість до дискусії.

Нагадаємо, що дискусійні аван-покази фільму вже відбулися в Американському домі в Києві та в рідному місті автора – Тячеві, а сама стрічка стала одним із найпопулярніших українських документальних фільмів за версією найбільшої в світі кінобази IMDb.com. Загалом фільми автора, визнаного найпродуктивнішим українським режисером, здобули близько 50 відзнак.

Область вкладених файлів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Перечинщині прокурором погоджено підозру молодику, через хуліганські дії якого вигоріло близько пів гектара лісу

Read More →