Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

В Ужгороді коронавірус підозрюють в директора КП “Водоканал”, – ЗМІ

09.04.2020  /  0 Коментарів

В Ужгороді директор КП “Водоканал” Станіслав Карташов вдома із підозрою на коронавірусну інфекцією. Як переконує журналіст Віталій Глагола, у закарпатський лабораторний центр поступили зразки біоматеріалів Станіслава, а до цього ПЛР-аналіз робили в одній із приватних клінік Ужгорода.

“Наскільки мені відомо, Станіслав Карташов наразі на лікарняному і 2 дні перебуває вдома”, – зазначив журналіст.

Крім того, 7 квітня Карташов брав участь в засіданні бюджетної комісії міськради, на якій був присутній мер Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Василь Гомонай та 6 депутатів. На комісії також були головні лікарі ужгородських лікарень.

“Поспілкувався із Станіславом Карташовим із приводу позитивного тесту на COVID-19. Він звернувся до медиків сам після того, як в однієї із працівниць адміністрації водоканалу експрес-тест показав позитивний результат на коронавірус, бо контактував із нею. Звернувся в приватну лабораторію, аби з‘ясувати, чи розносить він COVID-19, – розповів Віталій Глагола. – Наразі, жодних симптомів хвороби у Станіслава нема. Каже, що він тепер +1 зареєстрований випадок не дивлячись на повну відсутність симптомів. Він другий день вдома на самоізоляції. Почуває себе добре. Також він згідно протоколу передав список осіб із якими близько контактував”.

Як зазначив журналіст, щойно Станіславу Карташову прийшли результати повторного ПЛР-тесту із приватної клініки. Тест негативний. Це при тому, що в цій самій клініці перший тест був позитивний і підтвердив наявність коронавірусу в організмі.

“На понеділок йому призначили третій і заключний тест, який і має встановити істину: підтвердити, або спростувати наявність вірусу в організмі. До того часу Станіслав вдома на самоізоляції”, – йдеться у повідомленні.

ПМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Закарпатті планують послабити карантин та відновити рух потяга «Ужгород-Київ»

Read More →