Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

В Угорщині судять 26 митників із Загоні через систематичне хабарництво

05.12.2018  /  0 Коментарів

В окружному суді міста Мішкольц розпочалося перше слухання у справі проти 26 угорських митників, які звинувачуються у систематичному хабарництві на кордоні, зокрема на КПП “Загонь-Чоп”.

Як повідомляє Mukachevo.net, прокуратура Угорщини порушує справи проти митників регулярно, починаючи з 2011 року. А саме у сприянні за винагороду безперешкодного потрапляння на територію країни алкогольних напоїв, тютюну, продуктів харчування, палива з України.

За цей час в Загоні затримано 26 митників, яких звинувачують у хабарництві. Слідством встановлено, що українські контрабандисти мали дуже добрі стосунки з угорськими митниками. А саме отримували всю необхідну інформацію по телефону – у першу чергу коли варто перетинати кордон, аби безперешкодно перевезти вантаж.

Для кожного виду товару існував свій “тариф”. На додачу до цього митники часто фіксували набагато меншу кількість палива в автомобілі.

Слід зазначити, що найбільша акція із затримання корумпованих митників у Загоні відбулася у 2015 році. Тоді через сприяння у контрабанді із Закарпаття було арештовано 21 людину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Підтримаємо закарпатських ЛІДЕРІВ!

You might also like...

На Закарпатті активно розводять фазанів (ВІДЕО)

Read More →