Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

В новому перспективному плані розвитку зникла Холмківська ОТГ

19.09.2019  /  0 Коментарів

26 вересня 2019 року депутати Закарпатської облради голосуватимуть за проєкт рішення про ухвалення перспективного плану розвитку Закарпатської області.

Загалом план перспективного розвитку залишився без змін по області, тільки в Ужгородському районі проєктом передбачено приєднання сіл Сторожниця, Холмок, Минай, Концово та Розівка до м. Ужгород, тож не зважаючи на позитивний висновок для потенційної Холмківської ОТГ від 3.09.19, у створенні перспективної об’єднаної громади відмовлено – населені пункти відходять Ужгороду. Це підтверджують також джерела в Закарпатській обласній раді.

У червні 2019 року Перспективний план налічував 50 ОТГ. Та 30 липня ц.р. було проведено перше засідання міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій до адміністративно- територіального устрою базового та районного рівнів, де було внесено 16 пропозицій, 7 із яких – про утворення нових ОТГ.

У вересні погодження висновку отримала і потенційна Холмківська ОТГ, однак, за клопотанням Андрія Андріїва, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій було прийнято рішення «Про схвалення Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області» в якому відсутня Холмківська ОТГ, а села об’єднують довкола обласного центру. Власне за такий Перспективний план голосуватимуть обласні обранці вже 26 вересня.

Наразі відсутня реакція сільських голів потенційної Холмківської ОТГ, які 3 роки відстоювали право на її створення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

ЄС продовжить заборону на в’їзд іноземців, у тому числі українців

Read More →