Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

У Хустську міську раду на екскурсію 

14.06.2019  /  0 Коментарів

Літо – пора відпочинку, подорожей, оздоровлення, яскравих емоцій та  незабутніх моментів. Саме тому діти так чекають на літні канікули. Адже тоді вони мають можливість відпочити, побувати в нових місцях, оздоровитись в літніх таборах.

В червні, в загальноосвітніх школах Хуста продовжується активна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, що перебуває в літніх оздоровчих таборах.

Сьогодні, 13 червня, для школярів дитячого відпочинкового табору «Ластівка», який діє при Хустській гімназії-інтернат, фахівцями відділу активної підтримки було проведено професіографічну екскурсію до Хустської міської ради.

Екскурсія розпочалась з табличок на вході до міської ради. Далі учні відвідали Центр надання адміністративних послуг, всі кабінети управлінь, відділів, служб. Найбільше зацікавили школярів сесійні зали де  проходять засідання міської ради і її виконавчого комітету. Діти побачили приймальню і кабінет міського голови та його заступників. Учні ознайомились з функціями і завданнями органу місцевого самоврядування, почули за нові проекти, які будуть реалізовані в нашому містечку. Захід відвідало 22 учні.

Учасники екскурсії залишилися задоволені, що свідчить про те, що служба зайнятості займається потрібною справою.

        Надзвичайно цікаву і пізнавальну екскурсію провів і відповів на всі питання – магістр державного управління, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Володимир Власюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

ЄС продовжить заборону на в’їзд іноземців, у тому числі українців

Read More →