Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

У Мукачеві ініціювали створення притулку для безхатьків та одиноких людей

05.08.2020  /  0 Коментарів

На конкурс Бюджету громадських ініціатив Мукачівської міської ОТГ 2021 подано 8 великих та 7 малих проєктів. Один із них – створення притулку для безхатьків та одиноких людей. Розташувати його планують на базі колишнього м’ясокомбінату у Мукачеві.

«Надія на нове життя» – назва одного з проєктів, який подали на конкурс Бюджету громадських ініціатив Мукачівської міської ОТГ 2021. Наталія Кузан, авторка проекту розповідає: на меті мають побудувати притулок для безхатьків та одиноких людей.

Ідея зародилася ще у березні, адже саме тоді небайдужі містяни вирішили усіма силами допомагати тим, хто проживає на вулиці. Коли почули про можливість надання соціального проєкту на Конкурс громадських ініціатив Мукачівської ОТГ, часу не гаяли. Зареєстрували одразу 2 проекти.

Вартість проєктів- 300 та 800 тисяч гривень відповідно. Локація притулку – попередньо площа, де знаходиться колишній м’ясокомбінат у Мукачеві.

Притулок планують зробити у вигляді вагончиків. Причетні до створення проекту запевняють: людей, які через складні життєві обставини опинилися на вулиці, у Мукачеві багато. І більшість з них з нетерпінням чекають на цей притулок, адже це – не просто місце для проживання, а допомога, яка повинна спонукати цих людей знову ставати на ноги і намагатися змінити своє життя.

Голосування у конкурсі Бюджету громадських ініціатив Мукачівської міської ОТГ 2021відбудеться вже у вересні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

З чим стартуватимуть 64 територіальні громади Закарпаття: бюджетна аналітика

Read More →