Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

Сучасну казку подарували маленьким мукачівцям юні актори театру “Росинка”

20.12.2018  /  0 Коментарів

Традиційно, до дня Святого Миколая, зразковий театр “Росинка” Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 дарує маленьким мукачівцям виставу про життя улюбленого Святого, історія діянь якого навчає малечу добру і милосердю.

Як повідомляє Мукачівський відділ культури, у цьому році на сцені міського драматичного театру показали театралізоване дійство “Мить добра” — сучасну казку про віртуальний світ, про залежність від гаджетів та безмежну силу Добра, що діє у всіх вимірах. Захоплююча історія, де Лисичка бавиться з планшетом і робить селфі з Вовком, Сніговик співає реп, а снігові кульки танцюють сучасні танці, про добрі вчинки дівчинки Оксанки, яка йде у зимовий темний ліс шукати Святого Миколая, щоб попросити здоров’я для своєї бабусі. надзвичайно сподобалася глядачам. Дітки щирими оплесками обдаровували юних акторів та щиро вигукували “Браво!”.

Протягом трьох днів юними акторами “Росинки” було зіграно аж 6 вистав тож сотні дітлахів мали чудову можливість побачити казкову повчальну історію, сповнену пригод, добрих справ і радісних сподівань та зустрітися з головним героєм дійства – Святим Миколаєм!

Також “Мить добра” подарували і діткам з обмеженими можливостями та вихованцям Мукачівського будинку-інтернату, а Святий Миколай традиційно дарував солодкі подарунки.

Над виставою працювала ціла команда постановників: автор сценарію – Вероніка Тищук (молодша); режисер-постановник -Вероніка Вікторівна Тищук; режисери – Вероніка Тищук (молодша) та Каріна Галега; хореографія – Андріана Дика; вокал – Катерина Могилевець.

Головний меседж театралізованого дійства — творити Добро. Тож поспішаймо творити добрі справи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Знайшли туристку з Києва, яка загубилася в Карпатах

Read More →