Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Слідом за Ужгородом: проїзд у маршрутках Мукачева незабаром може коштувати 7 гривень

13.12.2019  /  0 Коментарів

Комісія з питань транспорту Мукачівської міської ради розглянула звернення перевізників щодо збільшення ціни за проїзд в міських маршрутках від 5 до 7 гривень.

Тарифи на перевезення пасажирів у міських маршрутках обговорювали на засіданні комісії, участь в якій взяли начальники профільних відділів виконавчого комітету, перевізники Мукачева та громадські активісти.

Підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті до 7 гривень вимагають приватні перевізники міста. У зв’язку зі збільшенням заробітної плати з нового року, подорожчанням запчастин та енергоносіїв, кажуть, що працюють у збиток, бо тариф нерентабельний, через що й відмовляються від маршрутів.

І якщо ціна не зросте – розриватимуть договори й надалі. А підвищення тарифу на дві гривні дозволить хоча б триматися на плаву. В свою чергу комісія вимагає від перевізників забезпечити належні умови для перевезення пасажирів у громадському транспорті та обладнати маршрутки спеціальними GPS-трекерами.

“В результаті, вислухавши усі сторони приватних перевізників, а також пропозиції членів комісії, було прийнято рішення рекомендувати до підвищення ціни на проїзд до 7 гривень”, – розповіли у міськраді.

Для того, аби новий тариф на проїзд у громадському транспорті вступив у дію, далі документ має пройти громадське обговорення і вже тоді проект рішення потрапляє до виконавчого комітету Мукачівської міської ради, якій і затверджує тарифи остаточно, пише ПМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Не сидиться вдома: закарпатці продовжують порушувати умови самоізоляції

Read More →