Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Скандальне питання щодо поділу землі заводу в Ужгороді депутати зняли з розгляду

19.04.2019  /  0 Коментарів

Скандальне питання щодо фактичного поділу величезної території заводу «Модуль М» (“Ужгородприлад”) по вул. Миколи Бобяка в Ужгороді, з подальшою «прихватизацією» майже 6,5 гектарів землі, сьогодні депутати Ужгородської міської ради на сесії зняли з розгляду.

Головний архітектор міста Олег Боршовський та начальник земельного відділу міськради Олександр Чепкий підтримали зауваження закарпатських спілок АТО, які були озвучені раніше, та висловили аналогічну позицію депутатам щодо невідповідності питань генплану міста.
Дивною була позиція міського голови Богдана Андріїва, який має захищати передусім інтереси громади, але все ж намагався переконати депутатів прийняття протилежне рішення.
У підсумку депутати проголосували більшістю (“За” – 30, “проти” – 0) за критичні зауваження, озвучені О.Боршовським та О.Чепким, знявши із розгляду 5 пунктів проекту рішення №1537 «Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», які стосувалися передачі в оренду майже половини території заводу загальною площею біля 6,5 га п’яти приватним організаціям.
Самом ж заводу депутати надали дозвіл на розробку документації щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 7,2103 га, але виправивши цільове призначення на – “Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості”

Закарпатська обласна спілка «Ліга ветеранів АТО та бойових дій «Карпатська Земля»», які  разом із іншими ініціювали напередодні зняття даних питань з розгляду саме через порушення  законодавства, на своїй сторінці у Фейсбук зазначили:  “Наша обласна спілка учасників бойових дій разом із іншими буде надалі контролювати розгляд даного питання і не допустить реалізації подібних сумнівних земельних схем”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Незважаючи на COVID окремі місцеві бюджети Закарпаття суттєво збільшили свої надходження

Read More →