Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Штрафи, конфіскат, стягнення: як виглядає боротьба з контрабандою та ПМП на Закарпатській митниці

08.11.2018  /  0 Коментарів

Протягом десяти місяців 2018 року підрозділами Закарпатської митниці ДФС запроваджено 5085 справ про порушення митних правил (ПМП) на суму понад 85,3 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, кількість справ збільшилась на 39,1% , або на 1427 справ з одночасним збільшенням вартості предметів порушень митних правил на понад 52,8 млн грн.

За вказаний термін посадові особи митниці винесли 4486 постанов про накладення адміністративного стягнення, якими на порушників митного законодавства накладено штрафів на більше, ніж 37,7 млн грн. Аналогічний період 2017-го – 2794 постанов, на суму майже 26 млн грн. Також митницею протягом десяти місяців передано на розгляд суду 376 справ на загальну суму понад 73 млн грн. Минулоріч – 631 справа на суму майже 31 млн грн.

Структура основних предметів правопорушень на Закарпатській митниці ДФС виглядає наступним чином:

  • тютюнові вироби – 124 справи, на суму 16,3 млн грн;
  • транспортні засоби – 76 справ, на суму 18,1 млн грн;
  • промислові товари – 91 справа, на суму 33, млн грн;
  • продовольчі товари – 29 справ, на суму 8,4 млн грн;
  • наркотичні та психотропні речовини – 45 справ;
  • зброя, боєприпаси, спецзасоби – 13 справ.

Зауважимо, що основними предметами правопорушень при вивезенні товарів з України є тютюнові вироби та лісоматеріали. Загалом протягом січня-жовтня вилучено 824 596 пачок цигарок різних торгових марок. Також запроваджено 27 протоколів про ПМП за фактом незаконного переміщення через митний кордон України товару «пило та лісоматеріали» на загальну суму понад 1,2 млн грн, загальним об’ємом 196,885 м. куб.

При ввезенні в Україну основними предметами правопорушення є: транспортні засоби – 67 справ, на 13,1 млн грн; різні промислові товари – 60 справ, на суму 31,4 млн грн; продовольчі та алкогольні товари – 29 справ, на суму 8,4 млн грн.

Запобігати, протидіяти контрабанді та порушенням митних правил у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС – одне із пріоритетних завдань, яке стоїть перед відомством. Фахівці митниці вивчають причини та умови, що сприяли вчиненню контрабанди та інших правопорушень у сфері державної митної справи, та вживають заходів щоб їх усунути Тож, інформація, якою володіють працівники митниці, збирається, аналізується й у подальшому узагальнюється задля того, щоб прогнозувати тенденції розвитку негативних процесів, пов’язаних із порушенням митного законодавства, – наголошують у Закарпатській митниці ДФС.

Джерело: ДФС у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Активісти прийшли до вчительки додому аби знайти тіло закарпатця Василя Гоблика

Read More →