Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Роберт Горват нагородив засновницю та керівницю танцювальної студії Бліц Альону Камінську Грамотою Верховної Ради

15.04.2019  /  0 Коментарів

У суботу, 13 квітня, у місті Ужгород відбувся Міжнародний хіп-хоп чемпіонат Get to Groove, який традиційно організовує Студія сучасного танцю Бліц.

Цього ж вечора засновницю та художнього керівника Студії Альону Камінську привітав та нагородив Грамотою Верховної Ради «За заслуги перед Українським народом» народний депутат Роберт Горват.
Грамоту Альоні Камінській вручили «за вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну творчу працю та високу професійну майстерність».
«Творець справжньої танцювальної субкультури, зірка та ціла епоха у мистецькому житті Ужгорода – все це про Альону Камінську, засновницю та художнього керівника Студії сучасного танцю Бліц. Ця жінка наповнила емоціями, світлом та неймовірним досвідом життя тисяч ужгородських дітей, котрі в різні роки були і до сьогодні залишаються частиною команди Бліц», – відзначив Роберт Горват.
За словами парламентаря, учорашній вечір став особливо приємним та радісним, «адже зміг особисто привітати Альону із як завжди майстерною та професійною організацією Міжнародного хіп-хоп чемпіонату Get to Groove, а також вручити їй Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом»
Прес-служба народного депутата України Роберта Горвата

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

ЄС продовжить заборону на в’їзд іноземців, у тому числі українців

Read More →