Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

“Пройшла любов, зів’яли інвестиції”: Бровді VS Волошин

04.01.2019  /  0 Коментарів

Для Закарпаття та його обласного центру новий 2019 рік може виявитися роком несподіваних змін місцевого політичного ландшафту, особливо на фоні останніх повідомлень у ЗМІ про протистояння вже колишніх “партнерів” та відомих закарпатських політичних персон – Роберта Бровді та Івана Волошина.

Зовсім недавно ці двоє сприймалися як нерозлучні союзники, політичні партнери, а то і просто найкращі друзі. Але перефразовуючи відому цитату, у бізнесі та політиці немає вічних друзів чи постійних ворогів – вічні і постійні тільки інтереси. Якраз до такого висновку підводять останні матеріали у закарпатських ЗМІ, де Роберт Бровді, голова міждержавної Українсько-китайської Ділової Ради, меценат, колишній партфункціонер “Фронту Змін” в області, у викривальній формі звинувачує свого вже очевидно колишнього “партнера-протеже” у відмиванні коштів з відповідальних будівельно-інвестиційних проектів, найвідомішим з яких є реконструкція “Корони” в Ужгороді.

В інтерв’ю місцевому виданню він заявляє наступне: “… На етапі залучення чергових інвестиційних траншів і входження нових інвесторів, ми зіткнулись з незрозумілою та деструктивною поведінкою деяких з місцевих учасників. Зокрема, йдеться про депутата Ужгородської міськради Івана Волошина, який в обмін на дольову частку в окремих об’єктах, взяв зобов’язання координувати роботу підрядних організацій і забезпечити своєчасне виконання будівельних робіт. Почалося все з приховування інформації, нав’язування додаткових умов, необґрунтованих претензій, а завершилось прямим саботажем і розкраданнями.

Ми декілька місяців намагалися врегулювати ситуацію шляхом переговорів. Пропонувалися різні компромісні варіанти, щоб розблокувати будівельні роботи і продовжити реалізацію проектів. Однак – все безрезультатно. Більше того, в процесі з’ясування реального стану справ та проведення додаткових перевірок, на поверхню почали спливати кричущі факти зловживань з коштами інвесторів з боку Волошина та його оточення. Йдеться не лише про банальні приписки, крадіжки на матеріалах і виконаних роботах, але й про спрямування коштів на сторонні об’єкти, маніпуляції з площами земельних ділянок і будівельних об’єктів, шахрайство з документацією, привласнення чужого майна. Як тільки це стало відомо, Волошин та його підлеглі почали займатись відвертим бандитським рейдерством, в одних випадках накладаючи заборонні обтяження на майно і  об’єкти, а в інших – переоформляючи їх на себе і свої фірми” – розповідає пан Бровді.

Відразу після розтиражування цього інтерв’ю на закарпатських інтернет-ресурсах на своїй сторінці у “Фейсбуку” депутат Ужгородської міськради Іван Волошин опублікував доволі не двозначний допис-відповідь: “А Король то голый! Настав час розвінчувати легенду про меценатабізнесменафілантропа Бровді, яку підтримував і я ( на свою голову ). Рукописи не горять 🙂 Покажемо аудиторії що стоїть за «мольбертами», за Майбахами, чартерами з вогнем, за конями та за іншими атрибутами життя «місцевого олігарха». І головне за чиї кошти. Розкажемо скільки і у кого набрав грошей, під які обіцянки, кому боргує станом на зараз. Також проінформуємо громадськість про багато інших цікавинок ( сокровенних 🙂. Буде цікаво. Але це після мого приїзду ( скоро ). Не буду витрачати свій відпочинок на непотріб на прізвище Бровді.”

Водночас цікаво, що саме сьогодні з’явилось повідомлення про те, що Національне агентство з питань запобігання та протидії корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки електронної декларації за 2017 рік депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина. Відповідний проект рішення опублікований на сайті НАЗК. Підставою для такого рішення стало те, що Волошин не вказав у своїй декларації за 2017 рік інформацію про здійснені видатки. Крім того, у НАЗК припускають, що депутат міськради вказав у своїй декларації недостовірні відомості.

Чи є співпадінням те, що НАЗК взялося за перевірку декларацій депутата Волошина якраз після загострення стосунків із Робертом Бровді?

Однак те, що найближчим часом громадськість краю очікує чергова порція “скандалів-інтриг-розслідувань”, викриттів та конфлітків, які можуть привести до відчутного переформатуванням місцевих політичних розкладів напередодні виборів  – це факт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Знайшли туристку з Києва, яка загубилася в Карпатах

Read More →