Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Профорієнтація в початковій ланці освіти Хуста

11.06.2019  /  0 Коментарів

Професійна орієнтація – це система рівноправної взаємодії особистості і суспільства на певних етапах розвитку людини, оптимально відповідна особистим особливостям і запитам ринку праці в конкурентоспроможних кадрах.

Очевидно, що перед молодшими школярами ще не стоїть завдання вибрати професію. У процесі професійної орієнтації формується професійне самовизначення – ставлення особистості до себе як до суб’єкта майбутньої професійної діяльності. Так, 10 червня 2019 року, було проведено день відкритих дверей Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості для учнів початкових класів Хустської загальноосвітньої школи № 4.

Проведення заходу відбувалося у дружній, відвертій атмосфері, з конкурсами, іграми, загадками, розмальовками. Діти під час відпочинку поводять себе невимушено, байдужими або осторонь ніхто не залишається, всі активно обговорюють професії, які їм відомі чи подобаються, діляться своїми майбутніми планами та сьогоднішніми спостереженнями, розповідають про професії своїх батьків.

В заході взяли участь 30 учнів. Всі залишились задоволені проведеним заходом, який викликав зацікавленість серед учнівської молоді початкової ланки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

За минулі вихідні поліцейські зафіксували понад двадцять порушень карантинних вимог

Read More →