Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Правозахисник заявив про погрози через викриття “гаманця” Москаля

23.10.2018  /  0 Коментарів

“У мене є достовірна інформація, що мене “замовили” люди із найближчого оточення  голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Причина – остання моя публікація про “Вовіка-рішалу” (Володимира Давиденка), який виконує роль свого роду “гаманця” Москаля, тобто посередника у тіньових корупційних схемах – від призначень на “хлібні” посади до відкатів”, – повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

В опублікованій ним 21 жовтня інформації правозахисник, посилаючись на офіційні відомості, відображені в декларації Володимира Давиденка, який працює в закарпатській поліції та є водієм губернатора Москаля, озвучив можливу версію сумнівного збагачення його родини. Так, дружина В.Давиденка наприкінці 2017 року придбала новесенький “Хюндай Туксон” за понад 800 тис. грн і їздить ще й на “Лексусі”, який не відображений в декларації. Крім того, водій очільника ОДА придбав дві земельні ділянки, в т.ч. 10 сотин на Рахівщині, в смт Ясіня, неподалік планованого туристичного гірськолижного комплесу “Свидовець”, будівництво якого лобіює, не зважаючи на зауваження громадськості та природозахисної і міжнародної спільноти, особисто Г.Москаль.

Такі статки, за інформацією В.Грегора, у водія Г.Москаля з’явилися саме чере тіньове вирішення цілої низки питань в області – від кадрових призначень на “хлібні місця” до “відкатів” від різних корупційних схем.

Зі слів правозахисника, попри погрози його свідома громадянська позиція залишається незмінною, він буде і надалі публікувати “викривальну інформацію і боротися з корупціонерами, посадовими злочинцями і їх сателітами, які є не меншими ворогами України, ніж зовнішні окупанти.”

У разі, якщо з ним щось трапиться, правозахисник просить “відразу передати дану інформацію у відповідні компетентні органи. А саме, якщо ви почуєте, що зі мною щось сталося, “нещасний випадок”, напад начебто з метою “пограбування” тощо, це все буде імітація, щоб приховати замовну розправу наді мною за мою громадську позицію.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Небайдужі ужгородці врятували червонокнижного чорного лелеку (ФОТО)

Read More →