Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Пологовий Ужгорода просить допомоги: у закладі дефіцит засобів захисту та дезінфікуючих розчинів (ФОТО)

09.04.2020  /  0 Коментарів

Колектив КНП «Ужгородський міський пологовий будинок» посиленно готується працювати у час пандемії.

Щоб не допустити контакту здорових вагітних і породіль з інфікованими, у закладі створено окреме так зване “обсерваційне” відділення. Воно ізольоване від решти площ закладу, з окремим входом, приймальним відділенням, пологовими та операційною залами.

Зараз у закладі працюють над створенням умов для обстеження інфікованих жінок (проведення КТГ, УЗД, рентгенографії органів грудної клітини тощо) та надання, у разі необхідності, дихальної підтримки інфікованим жінкам та їх дітям. Однак, як повідомляє у соціальних мережах головний лікар Олег Онопко, коштів для цього недостатньо.

Реалізація всіх наших планів потребує значних фінансових затрат, у зв’язку з чим адміністрація закладу звертається до всіх небайдужих по можливу підтримку. Будемо сердечно вдячні за допомогу у забезпеченні нашого пологового будинку будь-якою необхідно для нас апаратурою, засобами індивідуального захисту тощо.

Сподіваємось, що вистоїмо у цей непростий час, а з Вашою допомогою всі матері області і їх майбутні немовлята ні в якому разі не відчують ні браку професіоналізму, ні дефіцит людського ставлення, пише Олег Онопко.

На сьогодні адміністрація закладу вжила ряд заходів для безпеки персоналу відповідно до рекомендацій ВООЗ та Міністерства охорони здоров’я України. Закуплено за рахунок коштів міського бюджету засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі розчини тощо. Проте наявний ресурс цих засобів є недостатнім та швидко вичерпується. Керівник закладу просить допомоги у небайдужих. Додаючи банківські реквізити.

Назва Комунальне некомерційне підприємство «Ужгородський міський пологовий будинок» Ужгородської міської ради,

Адреса 88000, м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 20б

IBAN UA413204780000026004924866759

в ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК»

МФО 320478

ЄДРПОУ 38802040

Призначення платежу: благодійні внески.

З повагою, сподіванням на співпрацю та щирою вдячністю

Директор пологового будинку Олег Онопко, телефон – (066)-080-01-26

Сайт міста Ужгород 0312.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Закарпатті планують послабити карантин та відновити рух потяга «Ужгород-Київ»

Read More →