Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Економіка  >  Новина

Які зміни відбуваються у Перечинській ОТГ?

19.10.2018  /  0 Коментарів

Консультанти Закарпатського РВ АМУ провели виїзну консультацію у Перечинській міській ОТГ.У Перечинській ОТГ нинішнього року найбільше уваги було приділено освітнім закладам с. Зарічево. Тут було проведено ремонти приміщень та структурну реорганізацію об’єктів освіти, в результаті якої дитсадок і початкова школа розмістилися в одній будівлі.

У селах Сімерки і Ворочево у відремонтованих і відповідно обладнаних приміщеннях дитячих садочків відкрили додаткові групи, у результаті чого у цих селах усі дітки дошкільного віку мають можливість відвідувати садочки. Усі освітні заклади громади належно підготовлені до опалювального сезону, розповів Перечинський міський голова І.Погоріляк.

У с. Сімер на 90% проведено асфальтування вулиць, а в наступному місяці, після завершення тендерних процедур, будуть прокладатися дороги у селах Зарічево, Ворочево і Сімерки. В усіх селах громади проведено осучаснення вуличного освітлення.

Згідно з  інформацією консультанта з бюджетних питань Закарпатського РВ АМУ Ю.Траньович, бюджет Перечинської ОТГ на 2018 рік сягає 85,2 млн. грн, з яких основна частина припадає на надходження з ПДФО (40%) та міжбюджетні трансферти (42%). Бюджет громади у минулому 2017 році становив 29,9 млн грн, що дорівнює 35% планового показника всіх доходів, або 60% власних надходжень 2018 року. У цьому році громада отримує 2,4 млн. грн інфраструктурної субвенції, які передбачаються на фінансування трьох проектів з капітального ремонту доріг. З цієї суми з державного бюджету вже надійшло 67%, проте громада досі не використала з них жодної копійки, ще не оголошено тендеру на виконання робіт, а рік підходить до кінця.

Перечинщина справедливо вважається туристично привабливим краєм, а серед родзинок оберегів етнічної культури Закарпаття – етнографічний музей «Лемківська садиба» у с. Зарічево. Консультанти побували у цьому селі, де відвідали старостат, початкову школу та музей-садибу, яка віднедавна стала структурним підрозділом Закарпатського  музею народної архітектури та побуту, повідомили у Закарпатському РВ АМУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Небайдужі ужгородці врятували червонокнижного чорного лелеку (ФОТО)

Read More →