Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Партії угорців на Закарпатті радяться, кого підримувати на майбутніх виборах

31.01.2019  /  0 Коментарів

Представники українських опозиційних партій відвідують угорських політиків один за одним і обіцяють скасувати закони, які завдають шкоди нацменшинам.

Про це повідомляє Mukachevo.net з посиланням на угорське видання HVG.

У середу, 30 січня, у головному офісі Товариства угорської культури Закарпаття в Ужгороді керівники двох найбільших закарпатських угорських громадських організацій (КМКС та УМДС) обговорили, кого з кандидатів підтримувати на наступних виборах на посаду президента України, що мають відбутися наприкінці березня 2019 року.

Під час виборів ці громадські організації працюють як політичні партії.

Вибір перед представниками угорської громади Закарпаття справді стоїть нелегкий. Наразі остаточна позиція закарпатських угорців ще невідома. Представники українських опозиційних партій відвідують угорських політиків один за одним і обіцяють скасувати закони, які завдають шкоди нацменшинам. І люди, які стоять біля Петра Порошенка, також обіцяють це угорцям.

Видання HVG цитує слова заступника голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля Ярослава Галаса: “Ніколи ще не було стільки надано уваги і впливу для закарпатських угорців, як під час керування Геннадія Москаля. Якщо ж Порошенко не переможе, то Москаль повинен буде піти, а угорці опиняться у не надто добрій опозиції”.

Дискусія буде продовжена найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Водій намагався вивезти 14-річну дівчину за підробленим документом через КПП “Тиса”

Read More →