Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Невже керівництво Виноградівської РДА не справляється зі своїми обов’язками? (ВІДЕО)

06.05.2020  /  0 Коментарів

Карантин держслужбовцям не завада: обласні,районні, міські обранці зобов’язані збиратися на сесії для обговорення актуальних народних питань.

Так, сьогодні 26 районних обранців Виноградівщини зустрілися на 41 сесії 7-го скликання. Засідання розпочали із обговорення депутатських запитів. Після – затвердили порядок денний за основу.Депутати підняли на сесії питанняпослаблення карантину.

Мовляв, представники бізнесу наразі в кардинально різних умовах: великий – вправно функціонує, малий – на межі загибелі.Голова райдержадміністрації також наголосив, що випадки КОВІД-19 на Виноградівщині зростають щоденно: з 8 квітня по 5 травня зареєстровано 25 лабораторно підтверджених інфікувань, а тому треба дуже обережно підходити щодо послаблення обмежень. Та більшість представників депутатського корпусу все ж аргументували інше.

Зрештою, районні обранці одноголосно прийнялирішення «Про звернення депутатів Виноградівської райради». Після – до слова запросили голову РДА Василя Кіша.

Він звітував про пророблену роботу. Після 10-тихвилинного монологу районні обранці попросили пана Василя перейти до суті і дати відповіді на актуальні питання, що цікавлять депутатів.

Адже, на їх думку, є чимало очевидних недоліків у роботі очільника райдержадміністрації, ба більше – бездіяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На пункті пропуску “Тиса” величезні черги

Read More →