Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

На що чекати закарпатцям у квітні?

01.04.2019  /  0 Коментарів

По-перше, від 1 квітня збільшиться допомога багатодітним родинам. На кожну третю і наступну дитину віком до 6 років батьки отримуватимуть 1700 гривень. Ті, хто до цього отримував менше, можуть офіційно звернутись за доплатою. Більше читайте ТУТ

По-друге, від 1 квітня і до 30 червня розпочнеться весняний призов в українську армію. На строкову службу планують призвати майже 19 тисяч юнаків, яким виповнилося 20 років. З них до Збройних сил направлять 9 тисяч осіб, в Нацгвардію – 5 тисяч, а в Держприкордонслужбу – 4 тисячі призовників.

Також, цього місяця має подешевшати газ. На 20% для промислових користувачів. А ось для домогосподарств знижка буде лише 2%. Замість 8 гривень 55 копійок за кубометр вони платитимуть 8 гривень 38 копійок.

Крім того, полегшити життя українцям має й інша новація місяця – електронні рецепти. У квітні усі рекомендації свого терапевта можна буде отримати через смс-повідомлення. Але лише для тих, хто має декларацію зі своїм сімейним лікарем.

І на останок, українці можуть їздити у Таїланд без віз. Вже від 14 квітня українці зможуть вільно мандрувати у цю країну. Під час однієї поїздки там можна буде гостювати до 30 днів.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Закарпатті контрабандисти влаштували провокацію (ВІДЕО)

Read More →