Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

На Рахівщині камери зафіксували зграю вовків (ФОТО)

14.01.2020  /  0 Коментарів

Руслан Білінкевич у мережі повідомив про активізацію хижаків на Рахівщині.

На околицях села Богдан фотопастки зафіксували зграю вовків – мінімум із 10 особин.

Мисливці зазначають, що в лісі натрапили на тушу розтерзаної вовками косулі.

У мережі розгорілась жвава дискусія користувачів на загальні екологічні теми: чи справді вовки санітари лісу – чи ні? Чи варто їх “стріляти” – чи це зайве? Закарпатці зазначають, що ліс це їхня територія, на якій вони почувають себе господарями. До того ж, більшість їх вважають “санітарами” лісу. Головне, щоб в села не заходили. І що такі великі зграї нищать на своєму шляху не тільки косулю, коли голодні.

До слова, вовків в Україні суворо охороняє закон. Регулювати його чисельність в обмеженій кількості дозволено за умови відповідного контролю. Це закріплено після Конвенції 1979 року щодо охорони флори та фауни.

Однак інший закон України, про мисливство, ігнорує ці постанови, визначаючи вовка як “шкідника”. Що дозволяє фактично безконтрольно винищувати цей вид тварин навіть на території заповідників. Хоча боротьба за збереження вовків та надання їм адекватного статусу в законодавстві досі триває – 2010 року екологістам вдалося внести вовка до списку “мисливських тварин”.

Нагадаємо, у листопаді мешканець Тячівщини повідомив у мережі про ймовірний напад вовків на овець, однак згодом єгері надали коментар та спростували напад.

0312.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Ужгородські прикордонники з пострілами ловили чоловіка з сигаретами (Фото)

Read More →