Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

На КПП “Тиса” у жінки, яка їхала з Італії, виявили температуру, всі пасажири на обстеженні

26.02.2020  /  0 Коментарів

Вчора, 25 лютого, у жінки, громадянки України, яка перетинала кордон на КПП “Тиса”, під час огляду виявили підвищену температуру. Жінка їхала в Україну з Італії.

Як повідомили у прес-службі Чопського прикордонного загону, про підвищену температуру у жінки прикордонники одразу повідомили медиків.

У супроводі лікарів, пасажирку доставили до медзакладу, а “італійський автобус” вивели з черги. Крім того, всіх, хто контактував із жінкою, направлили на обстеження до лікарів, пише ПМ.

Також стало відомо, що під час відповідних лабораторних досліджень в обласній клінічній лікарні Закарпатської області медики не виявили коронавірусу у туристів, яких вночі шпиталізували з пункту пропуску “Тиса”.

Там в однієї із пасажирок прикордонники зафіксували підвищену температуру, після чого громадянку України разом із іншими 25-ма подорожуючими було доставлено до тимчасової обсервації в обласній інфекційній лікарні.

Про це під час брифінгу у Закарпатській ОДА повідомив головний інфекціоніст області Михайло Поляк.

“Особа, у якої було виявлено підвищення температури, була досліджена вірусологічно. Ніякого збудника вірусних інфекцій ми не знайшли”, – зазначила епідеміолог Вікторія Тимчик.

“Ми оперативно зреагували на повідомлення, організували перевезення громадян з кордону до лікарні, де облаштували тимчасову обсервацію. Один поверх лікарні ми звільнили від хворих – когось було виписано і картами” швидкої” доставлено додому, інші були об’єднані відповідно до інфекційних патології. Госпіталізовані були повністю обстежені, на сьогодні вони здорові. У жодної людини коронавірусної інфекції не виявлено”, – повідомив Михайло Поляк.

Він додав, що за кілька годин громадяни залишать лікарню.

Директорка обласного департаменту охорони здоров’я Єлизавета Біров принагідно подякувала представникам ЗМІ за об’єктивну і виважену подачу інформації щодо ситуації із запобігання поширення коронавірусу на територію України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Коронавірус: МОЗ надало рекомендації щодо проведення ритуальних обрядів в Україні

Read More →