Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

Мукачівський театр “Росинка” здобув Гран-прі Міжнародного театрального фестивалю в Грузії

08.11.2018  /  0 Коментарів

Надзвичайно приємна новина для нас мукачівців! Вчора стали відомі результати І Міжнародного театрального фестивалю “Golden Mandarin” – за підсумками якого, юні актори зразкового театру “Росинка” Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 (керівник Вероніка Тищук), стали володарями Гран-прі! 

Зазначимо, що зразковий театр “Росинка” з 3 по 8 листопада перебуває у м. Батумі (Грузія), де приймає участь у Міжнародному театральному фестивалі “Golden Mandarin”. Професійна майстерність учасників “Росинки”, їх активність, вміння розкрити творчий потенціал та донести власну ідею до глядача, вже неодноразово були відмічені театральним журі. І на цей раз чергова перемога — Гран-прі за театральний перфоманс “Обирати ВАМ”! Ми надзвичайно пишаємося успіхом наших талановитих дітей, щиро вітаємо з чудовим творчими здобутками та висловлюємо вдячність викладацькому складу “Росинки” за професійну підготовку юних акторів.

Окрема подяка міському голові та депутатському корпусу Мукачівської міської ради від учасників за допомогу й підтримку — виділені 98 тисяч гривень з міського бюджету на премію учасникам театрального колективу, повідомляє Мукачівська міськрада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Водій намагався вивезти 14-річну дівчину за підробленим документом через КПП “Тиса”

Read More →