Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

МОЗ розробляє механізми навчання дітей з 1 вересня

10.07.2020  /  0 Коментарів

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що у відомстві ще думають над умовами, за яких з 1 вересня навчальний рік може початися у звичайному режимі.

Про це він сказав під час брифінгу 10 липня, відповідаючи на питання, як буде організоване навчання дітей з 1 вересня, які варіанти обговорюються та чи дозволять регіонам самим вирішувати це питання.

“Звичайно ми хочемо, щоб наші діти повернулися до звичайного режиму навчання. Щоб вони пішли у школу, особливо 1 вересня дітки, які ідуть у перші класи. Саме з таких умов ми виходимо, коли розробляємо механізми, у який саме спосіб вони будуть навчатися”, – сказав Степанов.

“Але COVID-19 вносить свої корективи. Тому ми зараз в умовах адаптивного карантину розробляємо механізми, правила, у який спосіб наші діти будуть навчатися. Зокрема за яких умов вони можуть навчатися у звичайному режимі, а за яких умов вони будуть навчатися у дистанційному режимі, у який спосіб ми можемо поєднати ці два способи”, – розповів міністр.

За його словами, МОЗ разом з Міністерством освіти і науки розробляє відповідні правила та алгоритми. Він зазначив, що орієнтовно за десять днів їх чітко випишуть всі умови оприлюднять інформацію про те, як навчатимуть діти з 1 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Ужгородські прикордонники з пострілами ловили чоловіка з сигаретами (Фото)

Read More →