Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Минув лише рік а на дорозі Берегівська об’їзна на околиці Мукачева знову почали з`являтись вибоїни

08.05.2020  /  0 Коментарів

Протягом багатьох років їзда дорогою Берегівська об’їзна на околиці Мукачева була для водіїв справжнім випробуванням. Не витримували як нерви кермувальниківтак і самі машини.

Тож коли нарешті, автошлях почали ремонтувати, радості автомобілістів не було меж. Втім минув рік, і на автошляху знову почали з`являтись вибоїни.

Також чомусь не відремонтованими залишились і кількасотметрів поблизу залізничного переїзду. Це викликає у водіїв справжнє обурення. Здавалося б, ділянка бездоріжжя тут невелика, та щоб авто залишилось без колес, цього цілком достатньо, кажуть водії. Додають, якщо ремонтні роботи виконані неякісно або ж фірма – виконавець їх не завершила у повному обсязі,потрібно шукати відповідального та з нього за це «спитати». Варто дадати, розпочави капітальний ремонт Берегівської-об’їзної, яка є на балансі Служби автомобільних доріг в Закарпатській області влітку 2019-го. Ще у лютому того ж року розпорядженням Кабміну було виділено 55 млн. гривень на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в місті Мукачево.

Ремонт цієї дороги був без сумніву стратегічно важливим, оскільки зв’язує між собою Мукачево з прикордонним містом Берегово. Втім, незрозуміло чому, окремі ділянки автошляху так і не були приведені до ладу. Тим часом, мукачівці кажуть, замість того, аби розмірковувати над будівництвом в місті нового аеропорту, краще б місцеві чиновники спершу тут впорядкували автошляхи.

Тож редакція М-студіо звертається до відповідальних осіб, аби ті розібрались у цьому болючому для автовласників питанні. Хто повинен нести відповідальність за неякісно виконаний або ж не в повному обсязі ремонт? Хто буде відповідати за розбиті машини та чому якість виконання ніхто не контролює?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Штормове попередження: на Закарпаття насувається негода

Read More →